Süsteemikategooriad

Siin leheküljel on loetletud süsteemikategooriad, millesse MediaWiki tarkvara ise lehekülgi arvab. Nende kategooriate nimesid saab muuta, kui vahetada MediaWiki-nimeruumis vastavaid süsteemisõnumeid.

Süsteemikategooria Sõnumi nimi Kategooriasse arvamise kriteeriumid
Indekseeritud leheküljedindex-categoryLeheküljel on __INDEX__ ja lehekülg on nimeruumis, kus see silt on lubatud ning seetõttu indekseerivad robotid lehekülge seal, kus nad muidu seda ei teeks.
Indekseerimata leheküljednoindex-categoryRobotid ei indekseeri lehekülge, sest sellel on võlusõna __NOINDEX__ ja lehekülg on nimeruumis, kus see silt on lubatud.
Leheküljed, kus mallikutses on topeltargumentduplicate-args-categoryLehekülg sisaldab mallikutseid, kus mõnd argumenti on kasutatud mitu korda, näiteks {{foo|bar=1|bar=2}} või {{foo|bar|1=baz}}.
Leheküljed, kus on liiga palju kulukaid parserifunktsiooneexpensive-parserfunction-categoryLehekülg kasutab liiga palju kulukaid parserifunktsioone nagu #ifexist. Vaata dokumentatsiooni.
Leheküljed, kus malli argumendid on välja jäänudpost-expand-template-argument-categoryMalli argumendi (midagi kolmekordsete looksulgude vahel, näiteks {{{Foo}}}) hõrendamise järel on lehekülg suurem kui $wgMaxArticleSize.
Leheküljed, kus mallide väljakutsumise limiit on ületatudpost-expand-template-inclusion-categoryKõigi mallide hõrendamise järel on lehekülg suurem kui $wgMaxArticleSize, mistõttu jäid mõned mallid hõrendamata.
Peidetud kategooriadhidden-category-categorySelle kategooria leheküljel on __HIDDENCAT__, mis vaikimisi ei lase näidata seda kategooriat lehekülgedel kategoorialinkide kastis.
Katkiste pildilinkidega leheküljedbroken-file-categoryLeheküljel on katkine faililink, millega manustatakse fail, mida pole olemas.
Ületatud sõlmemääraga leheküljednode-count-exceeded-categoryLehekülg ületab sõlmede ülemmäära.
Ületatud hõrendussügavusega leheküljedexpansion-depth-exceeded-categoryLehekülg ületab hõrendussügavuse ülemmäära.
Eiratava kuvapealkirjaga leheküljedrestricted-displaytitle-ignoredLeheküljel on {{DISPLAYTITLE}}, mida eiratakse, sest see ei vasta lehekülje tegelikule pealkirjale.
Vigaste endassesuletud HTML-siltidega leheküljeddeprecated-self-close-categoryLeheküljel on endassesuletud HTML-silte nagu <b/> või <span/>. Nende kuvamisviis viiakse peagi vastavusse HTML5 spetsifikatsiooniga. Seetõttu selliseid silte vikitekstis enam kasutama ei peaks.
Mallisilmusega leheküljedtemplate-loop-categoryLeheküljel on mallisilmus ehk mall kutsub rekursiivselt iseend.
Matemaatilise valemi tõrkega leheküljedmath-tracking-category-errorSelles kategoorias on leheküljed, kus matemaatiliste siltide kasutuses on tõrkeid.
Matemaatilise valemi viimistlustõrkega leheküljedmath-tracking-category-render-errorSelles kategoorias on leheküljed, kus matemaatiliste siltide viimistluses on tõrkeid.
Viitamistõrgetega leheküljedcite-tracking-category-cite-errorSelles kategoorias on leheküljed, kus viitamissilte on kasutatud valesti.